Muhtar Mil

Hoşgeldin Köylü! Ne Yapalım?

Öğrenmek İstediğin Her Şeyi Buradan Görebilirsin. Dilersen Oyun İçerisinden Bana Soru Sorabilirsin.

Woount Yardım

Oyunun temel amacı; ağaç keserek, yiyecek toplayarak ve taş kazarak oyun parası yani teng elde etmektir. Elde ettiğiniz bu tengleri defterdar lincolne göndererek ay sonu geldiği zaman TL kazanırsınız. Oyunun asıl amacı teng kazanmak ve bu tengleri TLye çevirmektir. Oyun para kazanmaya dayalı bir oyundur.
Odunculuk mesleği, odun keserek yapılmaktadır. Odun deponuz dolduğu zaman kestiğiniz odunları, Oduncu Jacke satarak teng kazanabilirsiniz. Sürekli olarak odun kesimi yapamıyorsanız eğer ki, yaşlı hooya giderek odunculuk yapması için eleman kiralayabilirsiniz. Oduncu elemanı sizin için odun keser. Bunun bir bedeli vardır.
Çiftçilik mesleği, yiyecek toplayarak yapılmaktadır. Bu meslek ilerleyen seviyelerde açılmaktadır. Yiyecek deponuz dolduğu zaman topladığınız yiyecekleri, Fırıncı Miaya satarak teng kazanabilirsiniz. Sürekli olarak yiyecek toplayıcılığı yapamıyorsanız eğer ki, yaşlı hooya giderek çiftçilik yapması için eleman kiralayabilirsiniz. Çiftçi elemanı sizin için yiyecek toplar. Bunun bir bedeli vardır.
Madencilik mesleği, taş kazarak yapılmaktadır. Bu meslek ilerleyen seviyelerde açılmaktadır. Taş deponuz dolduğu zaman kırdığınız taşları, Taş Ustası Logana satarak teng kazanabilirsiniz. Sürekli olarak taş toplayıcılığı yapamıyorsanız eğer ki, yaşlı hooya giderek madencilik yapması için eleman kiralayabilirsiniz. Madenci elemanı sizin için taş kazar. Bunun bir bedeli vardır.
Her hammaddenin (Odun, Yiyecek, Taş) bir deposu bulunmaktadır. Depolar dolu olduğu zaman hammadde üretimi yapamazsınız. Hammaddelerinizi sisteme satmanız gerekmektedir. Hammaddelerinizi Yapı Ustası Juliaya giderek geliştirebilir, kapasitelerini arttırabilirsiniz.
Görev sistemi oyunun temelini oluşturmaktadır. Odun kesmenin, yiyecek toplamanın ve taş kazmanın verdiği tenglerin TLye dönüşmesi için her kullanıcının görev yapması zorunludur. Oyun içerisinde ki hammaddelerin hazneleri bulunmaktadır. Bu haznenin başlangıç değeri 100.000dir. Kullanıcılar hammadde toplayıcılığı yaptıkça bu hazneler azalır ve hazneler bittiğinde kimse üretim yapamaz. Hazneleri dolu tutmak için kullanıcıların Görev Ustası Moeye giderek görev yapmaları gerekmektedir. Görev yapmak, köy haznelerine yeni hammadde rezervleri verir. Kullanıcılar görev yaptıkça, görev puanları birikir ve bu görev puanları ile Marangoz Hela üzerinden özel eşyalar satın alabilir, karakterini geliştirebilir.
Bu kişi oyunun temelini oluşturan yetkili bir karakterdir. Kullanıcıların aylık TL maaşlarının belirlenmesini Lincoln sağlar. Kullanıcılar düzenli olarak Lincolne teng gönderiminde bulunurlar ve maaş zamanları geldiği zaman, kullanıcıların göndermiş oldukları tenglere oranla onlara TL maaşı verir.
Kullanıcıların şikayet ve önerilerini ilgili kişilere belirtmek veya her hangi bir konuda yardım almak için Muhtar Mile danışabilirsiniz. Ayrıca Muhtar Mil üzerinden tüm kullanıcıların sıralamalarını görebilirsiniz.
Takım sistemi kullanıcıların biraraya gelerek daha fazla teng kazancı oluşturabilecekleri bir sistemdir, kullanıcılar hammadde topladıkça olarak belirli bir kısmı takıma verilir, takım lideri istediği zaman kullanıcıların paylarını dağıtır. Bir takım kurmak isterseniz, Kral Tacına ihtiyacınız vardır. Kral Tacınız yok ve bir takım bulmak istiyorsanız sohbet bölümünden takım aradığınızı belirtebilir, birilerinin sizi takıma almasını isteyebilirsiniz.
Bu eşyaları yalnızca yaptığınız ve kazandığınız görev puanları ile alabilirsiniz. Eşyaların neler olduğunu ve neler verdiğini Marangoz Heladan öğrenebilirsiniz.
Hesabım bölümünde bulunan Cüzdan sayfasına giderek mevcut TL bakiyenizi ve bu bakiyenin hangi banka hesabınıza geçeceğini görebilirsiniz. Banka alanıyla ilgili bir hata olduğunu düşünüyorsanız, Muhtar Mil üzerinden bunu belirtmeniz önemle rica olunur.
Sohbet üzerinde yazdığınız her yazıdan sorumlu tutulmaktasınız. Şiddet içerikli veya herhangi bir ayrımcılığa deyinen, insanların özel hayatlarını ilgilendiren yazılar paylaşmanız, oyundan tamamen uzaklaştırılmanıza veya sohbet engeli almanıza sebep olabilir.
Yazılımımız içerisinde otomatik mouse botlarını algılayan ve dakikalık yaptığınız tıklama sayısına göre durumunuzu değerlendiren sistem bulunmaktadır. Kullanacağınız her türlü tıklama botundan dolayı, oyundan koşulsuz şartsız engellenirsiniz. Ek olarak, toplamda 30 defa başarısız görev yapımı halinde ve ya 7 gün boyunca giriş yapmadığınız taktirde de oyundan koşulsuz şartsız engellenirsiniz.
Görevci Moeye Giderek, Görev yap butonuna tıklayınız. Ardından açılan blog sayfasından rastgele bir makaleye giriniz ve daha sonrasında sayfa içerisinde bulunan reklamlardan birine tıklayarak, açılan sayfada 60 saniye zaman geçirerek woount.coma geri dönünüz.